• Wydarzenia 2022/2023

• school news

• 05.12.2022 17:51
          • Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się akademia. Przed zgromadzoną w sali gimnastycznej publicznością wystąpili uczniowie z wszystkich klas.

• 09.10.2022 11:03
          • 29 września  w naszej szkole  obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto to zostało ustanowione w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki, jego patronką jest Joanna Porazińska, wybitna pisarka która wiele swoich książek napisała z myślą o dzieciach. Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania jest skierowany głównie do najmłodszych czytelników. Wszyscy  wiemy, że nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć przygodę z książką.

• 28.09.2022 20:06
          • 20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
          • Sprzątanie Świata - POLSKA

• 22.09.2022 21:10
          • Tradycyjnie dołączyliśmy do kolejnej edycji akcji "Sprzątanie Świata - Polska". Organizatorzy akcji głośno i wyraźnie mówią: Wszystkie śmieci, na całym świecie są nasze!
          • Bezpieczna droga do szkoły

• 22.09.2022 20:16
          • Każdego roku na początku września odbywają się w naszej szkole spotkania edukacyjno- prewencyjne z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.
          • Narodowe Czytanie 2022

• 06.09.2022 13:04
          • Nasza szkoła wzięła po raz kolejny udział w akcji objętej honorowym patronatem pary prezydenckiej "Narodowe Czytanie". W tym roku uczniowie czytali fragmenty ballad Adama Mickiewicza z tomiku "Ballady i romanse".