• Wydarzenia 2022/2023

• school news

• Choinka szkolna

• 23.02.2023 17:00
          • W dniu 14.01.2023r. w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Uczestniczyli w niej uczniowie klas 1-3, oraz dzieci przedszkolne. Motywem przewodnim był ,,Dziki zachód’’.
          • Pierwszaki - czytelnikami biblioteki szkolnej

• 01.02.2023 11:37
          • Dnia 13. 01. 2023r. w naszej szkole odbyło się uroczyste przyjęcie uczniów klasy I do grona czytelników biblioteki szkolnej. Głównym celem tego wydarzenia  było zachęcenie najmłodszych do korzystania z usług biblioteki  oraz rozwijania umiejętności czytania.
          • Szkoły pełne talentów- podsumowanie

• 06.01.2023 19:31
          • Zakończyła się akcja sieci sklepów Lidl ,,Szkoły pełne talentów”. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu: dzieci, rodziców, nauczycieli oraz innych osób przyjaznym naszej szkole udało się zebrać aż 3701 talenciaków!
          • Charytatywny kiermasz świąteczny

• 06.01.2023 19:38
          • Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się po raz kolejny kiermasz ozdób świątecznych. Na specjalnie przygotowanym stoisku znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje.
          • Maleńka przyszła miłość

• 06.01.2023 19:17
          • Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania.
          • „Zaelektryzowani” w Szkole Podstawowej w  Krynce

• 30.12.2022 11:50
          • W dniu 9 grudnia odbyły się warsztaty chemiczno – fizyczne  „Zasady fizyczne czy kwasy chemiczne”, dla uczniów klas 4 -8. W ramach pokazów uczniowie mieli okazję obejrzeć eksperymenty związane z naukami przyrodniczymi i dowiedzieć się na czym polegają.
          • Mikołajki w przedszkolu

• 12.12.2022 19:36
          • 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany  gość - Święty Mikołaj.
            Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze.