• Wydarzenia 2022/2023

• school news

• "Szafowanie dla Wojtusia"

• 24.11.2022 08:58
          • Drodzy uczniowie i rodzice serdecznie prosimy o pomoc w przeprowadzeniu akcji charytatywnej "Szafowanie dla Wojtusia" w Krynce. Akcja polega na zbiórce używanej czystej odzieży, obuwia, tekstyliów po sprzedaży których środki zostaną przekazane na konto pomocy choremu Wojtusiowi z Gołaszyna.

• 22.11.2022 09:15
          • Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w naszym przedszkolu odbył się w poniedziałek, 7 listopada.

• 17.11.2022 22:02
          • W dniu 14 listopada 2022 odbyły się szkolne obchody Święta Niepodległości. Cała społeczność szkolna zebrała się sali gimnastycznej, gdzie została przygotowana okolicznościowa dekoracja.
          • Robimy zdrowe desery i kanapki

• 22.11.2022 08:59
          •  Dzieci z naszego przedszkola w ostatnim czasie samodzielnie przygotowywały pyszne desery i kanapki. Zanim jednak przystąpiły do wykonania zadania dowiedziały się, jakie wartości odżywcze mają warzywa i owoce.
          • Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

• 16.11.2022 18:15
          • W dniu 10 listopada br. w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania, którego celem jest promowanie zdrowego odżywiania. Tegoroczna akcja odbyła się pod hasłem: „W świecie sałatek i surówek”.
          • "Plastusiowy Pamiętnik" - przedstawienie teatralne

• 17.11.2022 21:59
          • W środę 9 listopada uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Krynce pod opieką wychowawców: Aliny Chromińskiej, Joanny Chromińskiej i Danuty Łaskiej wyjechali do Łukowa na spektakl pt. „Plastusiowy Pamiętnik”. Przedstawienie teatralne oparte było na najciekawszych wątkach znanej i lubianej lektury autorstwa Marii Kownackiej.