• Wydarzenia 2022/2023

• school news

• Świąteczne pierniki

• 12.12.2022 20:18
          • Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, czas świątecznych wypieków, ubierania choinki i innych przedświątecznych przygotowań. I to właśnie ta przedświąteczna „gorączka” stała się doskonałą okazją do zorganizowania w klasie II „Warsztatów dekorowania świątecznych pierników”.
          • XXII Akcja „Polacy-Rodakom” w Zespole Szkół w Krynce

• 07.12.2022 22:13
          • Nasze przedszkole i szkoła  wzięły udział w XXII edycji Akcji „Polacy-Rodakom’’, która jest patronowana przez Senatora RP Pana Stanisława Gogacza. Wszyscy uczniowie bardzo chętnie włączyli się w zbiórkę żywności, przynosili produkty, maskotki i książeczki dla dzieci.
          • Andrzejkowe wróżby

• 06.12.2022 17:18
          • Andrzejki to taki dzień w roku, kiedy możemy zanurzyć się w sferze wróżb i magii.  30 listopada w naszej szkole odbyły się zabawy andrzejkowe.
          • Pasowanie na Przedszkolaka

• 06.12.2022 16:56
          • 30 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość ,,Pasowania na  Przedszkolaka’’ w grupie 3-latków i 4- latków.
          • Andrzejki w przedszkolu

• 06.12.2022 17:13
          • Andrzejki to stary ludowy zwyczaj, który przetrwał do dzisiaj. To czas czarów, wróżenia, przepowiadania co przed nami.

• 06.12.2022 16:47
          • 25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku obchodziliśmy bardzo ważne święto - Dzień Pluszowego Misia. Miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka.
          • Dogoterapia w przedszkolu

• 07.12.2022 21:48
          • Dogoterapia w przedszkolu to bardzo atrakcyjna forma zajęć dla dzieci w tym wieku. Mają one formę pokazów i zabaw, które zawsze zachęcają dzieci do aktywnego udziału. To także niezawodna formuła przyciągania uwagi przedszkolaków.
          • Tydzień Uczniowskiej SuperMocy

• 05.12.2022 18:24
          • W dniach 21.11 – 25.11 w naszej szkole został zorganizowany Tydzień Uczniowskiej SuperMocy.
            Tydzień Uczniowskiej SuperMocy to tydzień, podczas którego w każdej klasie zorganizowane zostały zajęcia, warsztaty, gry i zabawy, podczas których uczniowie mieli szansę poznać siebie oraz swoje mocne strony.
          • Słodka kawiarenka dla Wojtusia i Marysi

• 06.12.2022 15:36
          • Wolontariusze z naszej szkoły zbierali fundusze na pomoc chorym dzieciom: Wojtusiowi i Marysi.
            Zorganizowali słodką kawiarenkę, w której prowadzili sprzedaż słodkich wypieków przygotowanych przez rodziców naszych uczniów.