• Poznajemy zawody rodziców

Drodzy Rodzice!

Celem tych spotkań jest poznanie specyfiki Waszej pracy i nie tylko, rozwijanie u dzieci zainteresowań pracą w różnych zawodach oraz ukazanie przydatności wykonywania danego zawodu. Polegałoby to na pogadankach, zazwyczaj w naszej sali i opowiedzeniu o zawodzie, który Państwo wykonujecie, przedstawieniu narzędzi pracy itp. Możemy również w miarę możliwości wybrać się całą grupą do miejsca Państwa pracy i obejrzeć na żywo, jak to wygląda od podszewki.

Chętnych Rodziców zapraszamy na omówienie szczegółów takiego spotkania.
            Uśmiech dziecka i duma jaką poczuje w serduszku jest nieoceniona, dlatego wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym projekcie.

[U.Wereszczyńska, B.Celińska-Spodar]

Nasi goście

• Naszym pierwszym gościem była p. Anna Kaczan – farmaceutka   Galeria

• Kolejny gość – p. Daniel Wierzchowski (policjant) – tata Fabianka     Galeria