• Marcin – finalistą wojewódzkiego konkursu chemicznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

• 14.05.2024 14:20
        • Miło nam przekazać informację, że Marcin Kwaśny, uczeń klasy ósmej  naszej szkoły  został finalistą wojewódzkiego etapu konkursu chemicznego organizowanego przez  Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Miło nam przekazać informację, że Marcin Kwaśny, uczeń klasy ósmej  naszej szkoły został finalistą wojewódzkiego etapu konkursu chemicznego organizowanego przez  Lubelskiego Kuratora Oświaty. Do konkursu przygotowywał się pod kierunkiem nauczycielki chemii Grażyny Sobolewskiej.

Nagrodą dla ucznia są dodatkowe punkty podczas rekrutacji do szkoły średniej.

Serdecznie gratulujemy sukcesu Marcinowi i jego rodzicom - Annie i Grzegorzowi Kwaśny.

[tekst: Grażyna Sobolewska]