• 15.05.2024 10:53
          • W dniach od 14 do 16 maja ósmoklasiści przystąpili do egzaminu na zakończenie edukacji w szkole podstawowej.
          • Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

• 15.05.2024 09:37
          • Konstytucja 3 Maja jest jednym z symboli naszej niepodległości, powodem do dumy dla Polaków oraz świadectwem wielkiej mądrości i patriotyzmu ludzi, którzy w 1791 roku tę konstytucję, dla ratowania Rzeczypospolitej, stworzyli.
          • Niepokonani…

• 08.05.2024 09:12
          • Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny zajęli I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym i tym samym uzyskali awans do etapu wojewódzkiego.
          • STOP!  AKCJA  ZIEMIA!

• 14.05.2024 19:07
          • 22 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Ziemi. ,,Planeta vs Plastik” to tegoroczne hasło przewodnie kampanii. Zanieczyszczenie plastikiem ma negatywny wpływ na środowisko naturalne, zdrowie ludzi i zwierząt.
          • Dzień Ziemi w przedszkolu

• 15.05.2024 10:05
          • Podczas obchodów Dnia Ziemi 22 kwietnia przedszkolaki zastanawiały się co dobrego możemy zrobić dla naszej planety.