• Wydarzenia 2020/2021

Wizyta Świętego Mikołaja w zerówce

08.12.2020 19:29
        Tradycyjnie dnia 7. grudnia   dzieci z kl,, 0" odwiedził Święty Mikołaj.

09.12.2020 20:11

Mikołajki to święto pełne radości i oczywiście prezentów. Nazwa święta wywodzi  się od biskupa Miry – św. Mikołaja. Żył on w odległych czasach i zasłynął z wielkiej mądrości, pobożności i dobroci; a otrzymawszy po rodzicach wysoki spadek, rozdał ubogim.

Magia i czary w zerówce

02.12.2020 19:35
        Dnia 30 listopada w grupie zerówka obchodziliśmy Andrzejki.
        Był to dzień pełen magii i czarów.

Noc magii i wróżb

02.12.2020 18:40
        Jak co roku, ostatniego dnia listopada nadchodzi cudowna, magiczna i jedyna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów… oraz wróżb.

Zabawy na pierwszym śniegu

02.12.2020 20:01
        Wczoraj spadł pierwszy śnieg. Dla kierowców utrapienie, a dla dzieci wielka radość.Ten fakt wykorzystali uczniowie kl. IIIa, którzy w ramach wychowania fizycznego ulepili różne bałwany. Jedne duże, drugie mniejsze. Wszystkie były wyjątkowe.

Dzień Pluszowego Misia w grupie Biedronek

09.12.2020 20:24
        Biedronki z Przedszkola również obchodziły Dzień Pluszowego Misia.

26.11.2020 11:19
        "Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”"

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania  2020 w Zespole Szkół w  Krynce

15.11.2020 18:24
        Jak ważne jest zdrowie nie musimy nikomu wyjaśniać. Jednak rozmawiać i przypominać, co i jak robić, aby być zdrowym na pewno zawsze warto i trzeba. Dlatego w naszej szkole już po raz kolejny  obchodzimy ten dzień.

Święto Niepodległości w przedszkolu

15.11.2020 17:21
        Narodowe Święto Niepodległości – święto państwowe w Polsce obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918, po 123 latach zaborów. W przeddzień Święta najmłodsze dzieci wspólnie z wychowawcami w odświętnym nastroju rozmawiały o tym co ważne dla każdego Polaka: wolności, Ojczyźnie, symbolach narodowych, polskiej tradycji i kulturze.

15.11.2020 17:38
        Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Święto Niepodległości. Część klas jeszcze w formie stacjonarnej, chodząc do szkoły upamiętniło to święto, inni uczniowie obchodzili  wydarzenie zdalnie. W klasach pojawiły się gazetki tematyczne, na historii, na godzinach z wychowawcą, omawiano znaczenie święta dla Polaków i podkreślano osoby, które odegrały znaczącą rolę w odzyskaniu przez nasz kraj niepodległości.

Dzień Postaci z Bajek w Przedszkolu

24.11.2020 20:09
        to jedno z najsympatyczniejszych świąt. Ten dzień jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa.

Moje Małe Wierszobranie

09.11.2020 22:19
        Mikołaj Rybka to 5 - latek z Przedszkola w Krynce, który w odpowiedzi na zaproszenie Łukowskiego Ośrodka Kultury wziął udział w Jubileuszowym XX Powiatowym Turnieju Recytatorskim dla Przedszkolaków „Moje Małe Wierszobranie".  Turniej  miał  formę on-line.
        Mikołaj reprezentował naszą placówkę w II  kategorii wiekowej: 5-6 lat.