• Kiermasz Bożonarodzeniowy

• 14.01.2024 21:31
        • W ostatnim tygodniu przed świętami w naszej szkole odbył się Charytatywny Kiermasz Bożonarodzeniowy dla Wojtusia Jonczyka.

Chłopiec od lat zmaga się z ciężką chorobą nowotworową. Celem akcji jest rozwijanie postawy zaangażowania na rzecz potrzebujących pomocy, otwartości i wrażliwości na potrzeby innych.

W przygotowanie kiermaszu włączyli się Rodzice oraz dzieci z całej społeczności szkolnej i przedszkolnej przekazując własnoręcznie robione ozdoby świąteczne oraz wypiekane i dekorowane pierniczki.

Wszyscy włożyli ogrom serca w wykonywane prace. Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz hojności Rodziców udało się zebrać kwotę 2660zł.

Zebrane środki pieniężne w całości zostały przekazane na leczenie Wojtusia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom zaangażowanym w akcję

oraz Rodzicom za hojność.

Po raz kolejny udowodniliście, że można na Was liczyć!

Organizatorzy:
          Szkolne Koło Wolontariatu, Grażyna Sobolewska, Urszula Wereszczyńska