• Wolontariusze ze świątecznymi życzeniami w Przychodni Zdrowia w Krynce

• 19.12.2023 22:20
        • W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia dzieci nie tylko przyjmują świąteczne prezenty, ale również same składają życzenia i wizyty.

14 grudnia wolontariusze naszej szkoły, pierwszaki i przedszkolaki z grupy 5 i 6 – latków wraz z paniami odwiedzili pobliską  przychodnię zdrowia.

Wręczyli oni własnoręcznie wykonane upominki oraz życzyli wszystkim pracownikom przychodni i Zakładu Opiekuńczo Leczniczego dużo zdrowia i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

W drodze powrotnej pierwsza napotkana przez małych wolontariuszy osoba usłyszała piękne życzenia i otrzymała smaczne pierniczki.

Emilia Kulik, Magdalena Chudek,

Zofia Pasik, Aneta Osiak