• Ślubowania nadszedł czas, uczniem będzie każdy z nas

• 03.12.2023 21:03
        • 30 października 2023r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego pierwszoklasisty.

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

30 października 2023r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego pierwszoklasisty.

W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pokazali, że potrafią pięknie śpiewać, tańczyć  i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Pana Dyrektora Szkoły.

Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o  czym przypominać im będą otrzymane dyplomy.

Wszystkim pierwszoklasistom,

w tak ważnym dla nich dniu,

życzymy wielu sukcesów

na nowej drodze