• Pierwszaki w pracowni Świętego Mikołaja w Lublinie

• 03.12.2023 20:20
        • 23.11.2023r. uczniowie z klas pierwszych  byli z wizytą u Świętego Mikołaja. Okazało  się, że całkiem niedaleko, w Lublinie, tuż nad Zalewem Zemborzyckim znajduje się Pracownia Mikołaja.

• To właśnie tutaj dzieci spędziły wspaniały dzień. Przywitane przez Elfy ruszyły na spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Jednak zanim do niego doszły piekły pierniczki, przygotowywały ozdoby choinkowe i musiały obudzić Świętego Mikołaja ze snu.

Wyspany Mikołaj miał siłę, aby rozmawiać, bawić się i tańczyć z gośćmi. Pierwszaki miały okazję, aby wrzucić listy do skrzynki, które napisały w klasie.

Na zakończenie otrzymały dyplomy ,,Super Pomocnika Mikołaja i Członka Mikołajkowej Rodziny’’.

Ta bajkowa podróż dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.

[tekst: Emili Kulik]