• ,,Moje Małe Wierszobranie”

• 11.11.2023 13:33
        • W dniach 25-26 października w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się XXIII Powiatowy Turniej Recytatorski dla Przedszkolaków ,,Moje Małe Wierszobranie”.

Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania poezją dziecięcą, rozwijanie i promowanie uzdolnień recytatorskich oraz kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego.

W turnieju wzięły udział pary dzieci z trzech grup:

Grupa 4- Latków: Julia Walczak i Ala Celińska - wiersz ,,Panie Wietrze" Ludwik Jerzy Kern.
          Grupa 5- Latków: Lena Marciniak i Lena Konstanta - wiersz ,,Pobudka" Hanna Niewiadomska.
          Grupa 6 – Latków: Nadia Kulik i Laura Chromińska-  wiersz ,,Kotek” Julian Tuwim.

Dzieci wspaniale reprezentowały swoje umiejętności artystyczne.

Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz prezent.

Wychowawczynie grup:
          Sandra Różalska