• Ludziki z darów jesieni - warsztaty

• 25.10.2023 10:47
        • W dniu 17 października 2023 roku na stołówce szkolnej, odbyły się warsztaty „LUDZIKI Z DARÓW JESIENI”.
        • Ludziki z darów jesieni

WARSZTATY

Uczestnikami były nasze najmłodsze pociechy z grup 3 i 4 – latków wraz ze swoimi najbliższymi.

Pod okiem wychowawczyń p. Bożeny i p. Sandry cała załoga wykonywała przeróżne stworki z atrybutów jesiennych.

Celem tego wydarzenia były dwa aspekty. Pierwszy to uruchomienie kreatywności w głowach dzieci i dorosłych. Drugi i chyba najważniejszy, to wspólnie spędzony czas z dzieckiem, współdziałanie, radość, satysfakcja.

Efektem naszej pracy były piękne wytwory, ale przede wszystkim prawdziwe i szczere uśmiechy dzieciaczków i dorosłych.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas, który na pewno zaowocuje w przyszłości.

[tekst: Bożena Młynarczyk]