• "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - przedstawienie teatralne

• 11.10.2023 19:24
        • We wtorek 3 października uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Krynce pod opieką wychowawców wyjechali do Łukowa na spektakl pt. „Doktor Dolittle”.

Doktor Dolittle

Przedstawienie teatralne oparte było na najciekawszych wątkach znanej i lubianej lektury autorstwa Hugh Lofting.

Aktorzy Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu  wcielili się w postacie z książki: ,,Doktor Dolittle’’.

Widownia z dużym zaangażowaniem śledziła przygody doktora i jego zwierząt. Przedstawienie teatralne pokazało dzieciom ważne prawdy o relacjach ludzi ze zwierzętami i o tym jak ważny jest szacunek do wszystkich istot żywych wokół nas, ponieważ zwierzęta są piękne, wrażliwe i szczere.

[tekst: Emilia Kulik]