• Niepokonani…

• 08.05.2024 09:12
        • Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny zajęli I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym i tym samym uzyskali awans do etapu wojewódzkiego.

• Uczniowie klasy VII w składzie: Milena Karwowska, Nadia Krasuska i Arkadiusz Grodzicki po raz kolejny zajęli I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym i tym samym uzyskali awans do etapu wojewódzkiego, który w tym roku odbędzie się pod koniec maja w Łęcznej.

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju BRD w Łukowie zgromadziły uczniów ze szkół podstawowych z terenu powiatu łukowskiego.

Młodzież wzięła  udział w zmaganiach mających na celu promocję wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się po drogach.

Podczas eliminacji uczniowie stanęli przed trzema zadaniami takimi jak:

• test wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego,
          • pierwsza pomoc przedmedyczna
          • rowerowy tor sprawnościowy

Gratulujemy  i życzenia dalszych sukcesów!

Opiekunowie: Sylwia Jurek i Marta Rybka