• Konkurs na Zająca Wielkanocnego

• 16.04.2024 22:41
        • Przed Świętami Wielkanocnymi został zorganizowany w naszym przedszkolu konkurs na "Najpiekniejszego przestrzennego Zająca Wielkanocnego".

Dzieci ze wszystkich grup wiekowych wraz z rodzicami ochoczo podjęli wyzwanie. Przedsięwzięcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem aż 54 dzieci wzięło udział w tym konkursie.

Na wystawie w szatni przedszkolnej można było oglądać wszystkie prace.

"Zające Wielkanocne" były bardzo piękne i oryginalnie zrobione.

Trudno było wybrać ale ostatecznie na głównym podium stanęli:

Miejsce I- Nikodem Ksok (3- latki),
          Miejsce II- Diana Łucja Rychlik (4- latki),
          Miejsce II- Nela Tomaszewska ( 5-latki),
          Miejsce III- Tymon Krasuski (6- latki).

Nie można było jednak ominąć innych dzieci. Pozostałe przedszkolaki, które wzięły udział w konkursie zostały wyróżnione, otrzymały dyplom i mały upominek.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim, którzy podjęli wyzwanie udziału w konkursie dziękujemy.

Opiekunami jak i organizatorkami konkursu były pani Bożena Młynarczyk i pani Aneta Osiak.