• Wydarzenia 2022/2023

• school news

• Cóż to był za dzień….

• 16.06.2023 16:16
        • Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Krynce świętowaliśmy 5 czerwca. Punktualnie o godzinie 9.00 przedszkolaki oraz uczniowie klas I- IV spotkali się na patio i boisku szkolnym, gdzie przygotowano liczne konkursy i zabawy.

Wśród wielu atrakcji, jakie mieli dla dzieci nauczyciel i rodzice było, m. in. malowanie kredą, malowanie twarzy, tatuaże, tor rowerowy, zaplatanie warkoczyków czy loteria fantowa.

Nasza placówkę tym dniu bardzo wspierała szkoła tańca DANCE FUN, która zaprezentowała wspaniały pokaz wspólnie z uczestnikami kursu. Zapewniła również naszym milusińskim dmuchaniec oraz ciekawe zabawy i rozgrywki sportowe na boisku.

Dzieci strzelały z łuku, przeciągały linę, podążały slalomem z piłką, były wyścigi w dmuchanych kulach i bańki mydlane. Po aktywnym przedpołudniu wszyscy zajadali się kiełbaską i lodami, tak wyczekiwane tego gorącego dni. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zorganizowali wiele ciekawych gier i zabaw, w których uczniowie mogli wspólnie się bawić.

Obchody Dnia Dziecka w naszej szkole zakończyła dyskoteka w godzinach popołudniowych z udziałem uczniów z klas V-VIII.

Młodzież miło spędzała ten czas przy dźwiękach ulubionej muzyki. Inni uczestniczyli w rozgrywkach sportowych. Uczniowie smażyli i spożywali smaczne kiełbaski prosto z ogniska. Każda z grup dodatkowa miała przygotowany poczęstunek w salach lekcyjnych. Uczniowie byli bardzo zadowoleni i żałowali, że taki dzień jest tylko raz w roku.

Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w tym dniu, dzieci udowodniły, że można wspaniale się bawić nie tylko w świecie wirtualnym.

[tekst: Marta Rybka]