• Wydarzenia 2020/2021

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

• 02.07.2021 20:55
        • 25 czerwca 2021r. uczniowie klas I-VIII zakończyli rok szkolny.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego  odbyło się 25 czerwca.

O godzinie 9.00 w uroczystości wzięły udział  klasy IV-VIII.

O 10.30 uczniowie, nauczyciele i rodzice uczestniczyli we mszy świętej w kościele pw. Św. Jana Chrzciciela w Krynce.

Po mszy, o godzinie 12.00 nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas I-III.

Po odśpiewaniu hymnu narodowego został odczytany list Lubelskiego Kuratora Oświaty p. Teresy Misiuk skierowany do Dyrektorów, Nauczycieli i Wychowawców, Przedstawicieli organów prowadzących, Rodziców, Uczniów i Absolwentów.

W dalszej kolejności głos zabrał Dyrektor Zespołu Szkół w Krynce p. Wojciech Sobolewski, który dokonał podsumowania mijającego roku szkolnego oraz życzył wszystkim zdrowego i udanego wypoczynku wakacyjnego.

Uczniowie z najwyższymi osiągnieciami edukacyjnymi otrzymali z rąk Pana Dyrektora świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe a także Listy Gratulacyjne dla rodziców.

Uczniowie klasy ósmej pożegnali całą społeczność uczniowską i grono pedagogiczne tradycyjnie krokami poloneza, przygotowanego pod kierunkiem pana Sławomira Postka.

Przedstawili także część artystyczną "Panta rhei - wszystko płynie" opisując wierszem i piosenką zakończenie ważnego etapu w drodze ku dorosłości.

Na zakończenie wychowawcy wręczyli pozostałym uczniom świadectwa promocyjne, dyplomy oraz nagrody za osiągnięcia i udział w konkursach oraz turniejach organizowanych w bieżacym roku szkolnym.

[A.D.]