• Wieczór Andrzejkowy

• 02.12.2019 14:59
        • Jest taka jedna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów, wróżb.

• Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych.

Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

W naszej szkole dn. 27.11.2019 r. w godzinach od 16.00 - 20.00 odbyła się długo wyczekiwana dyskoteka integrująca społeczność uczniowską, zarówno tę młodszą jak i starszą.

Zabawę uświetniły przeboje disco polo i muzyki współczesnej, którą doskonale wyselekcjonował DJ Aleks- przewodniczący Samorządu Uczniowskiego.

Piękne wróżki z magiczną kulą, czarodziejskimi atrybutami oraz ogromnym zaangażowaniem przepowiadały przyszłość. Symbole wiedzy magicznej, świece, lampiony i inne elementy dekoracji dodawały tajemniczości całej scenerii.

Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele. Uczniowie  z utęsknieniem czekają już na następny bal andrzejkowy. Wszyscy zadowoleni wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego wieczoru…

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!!!

Organizatorzy imprezy:

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: p. Natalia Mościcka, p. Urszula Wereszczyńska

Członkowie  Samorządu Uczniowskiego:
          Aleks Barwiński,Julia Kędziora, Anna Bakal, Maciej Wereszczyński, Julia Sadło.

[Urszula Wereszczyńska]