• Wycieczka do Lublina

• 01.12.2019 21:09
        • Uczniowie z klasy I i III uczestniczyli w wycieczce do Lublina. W Teatrze im. H. Ch. Andersena dzieci obejrzały  spektakl „Koziołek kręciołek”.
        • To historia o koziołku – urwisie,  który podróżuje, zwiedzając świat. Wszędzie doświadcza niesamowitych przygód.

Kolejny punkt programu wycieczki to KIDS’ CLUB. Pobyt w sali zabaw był  dla dzieci niezwykłą frajdą. Każdy znalazł coś dla siebie - zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, elektroniczne samochody, dmuchańce do skakania, armatki.

Jednak największą atrakcją okazały ściany wspinaczkowe. Najodważniejsi, pod czujnym okiem instruktora, wspinali się na samą górę, aby dzwoneczkiem obwieścić wszystkim zdobycie szczytu.

Zmęczeni, ale zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia wróciliśmy do domu.

Opiekunowie wycieczki: p. Alina Chromińska, p. Joanna Chromińska, p. Anna Kopeć, p. Danuta Łaska.

[Dnuta Łaska]