• Pasowanie Przedszkolaków

• 01.12.2019 21:11
        • Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w Przedszkolu w Krynce odbyła się 21 listopada. Dzieci z grupy „Biedronki”, przez ręce pani Dyrektor, zostały oficjalnie, włączone w poczet przedszkolaków.
        • Przebrane w stroje Biedronek zaprezentowały swoje umiejętności. Zaśpiewały i zatańczyły a także wyrecytowały wierszyk. Następnie złożyły uroczyste ślubowanie, po czym pani Dyrektor za pomocą "czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego aktu pasowania. Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków od zaproszonych gości oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka.

Zwieńczeniem uroczystości był tort i słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

[Anita Krasuska, Anna Niedziółka]