• Ślubowanie uczniów klasy I

• 25.10.2019 21:17
        • Nasi pierwszoklasiści są już pełnoprawnymi uczniami. 23 października odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia.
        •  Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, odpowiadali na szereg pytań, a następnie wypili przygotowany przez mamy napój mądrości i odwagi. To był egzamin, który zdali na szóstkę. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał dyrektor szkoły - pan Wojciech Sobolewski. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Krynce.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też upominków od zaproszonych gości, od rodziców oraz od koleżanek i kolegów z klas drugich i klasy trzeciej.

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej  to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.

Alina Chromińska - wychowawca klasy I