• 01.12.2019 21:17
        • Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom

Zespołu Szkół w Krynce

szczęścia, radości oraz samych sukcesów

w pracy zawodowej oraz życiu osobistym

Samorząd Uczniowski

Dnia 14 października 2019 roku w Zespole Szkół w Krynce odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klas  V – VII pod kierunkiem pań: Urszuli Wereszczyńskiej i Natalii Mościckiej. Młodzi artyści piosenką, tańcem i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych życzeń popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Nie zabrakło również dobrego humoru w który wprowadziły widzów  ‘nauczycielki’ przedstawiając w humorystyczny sposób rzeczywistość szkolną.

Po części artystycznej nie zabrakło rywalizacji pomiędzy uczniami i nauczycielami w „Telewizyjnym show na life”. Drużynę nauczycieli reprezentował pan dyrektor Wojciech Sobolewski, pani Agnieszka Dmowska, pani Anna Kopeć i pani Justyna Wolińska. W skład drużyny uczniowskiej weszli: Weronika Czubek uczennica kl.VIII, Albert Tomaszewski kl.VII, Ignacy Celiński Janowicz kl.VII, Zuzanna Buczek kl.VIII.

Po wyrównanej rywalizacji drużyny zremisowały i otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Na zakończenie Akademii głos zabrał p. Dyrektor Wojciech Sobolewski, który podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w pracy w tak wyjątkowym zawodzie.

[Natalia Mościcka]