• Dzień Chłopaka w kinie

• 01.12.2019 21:18
        • Pierwszego października, z okazji Dnia Chłopaka klasa II a  i II b wraz z wychowawczyniami: p. Zosią Pasik, Urszulą Wereszczyńską i Joanną Chromińską wybrały się na wycieczkę do kina w Siedlcach.

• Nikt nie mógł  oprzeć się spotom reklamowym, dlatego wszyscy zgodnie wybrali film familijny pt. ,,Był sobie pies”.

I to był trafny wybór…Podczas seansu było mnóstwo zabawnych, wzruszających i niezapomnianych zwrotów akcji. Na sali panowało ogromne zainteresowanie o dalszy przebieg wydarzeń. Film zakończył się szczęśliwie i utwierdził dzieci w przekonaniu, że pies, to najlepszy przyjaciel człowieka.

Kolejnym punktem wycieczki było spotkanie integracyjne w Pizzerii ,,Campa”. Degustując  pizzę dzieci dzieliły się wrażeniami po obejrzeniu filmu i snuły dalsze wyobrażenia o ,,psich perypetiach”. To był pierwszy nasz seans w tym roku szkolnym, ale na pewno nie ostatni.

[Urszula Wereszczyńska]