• Edukacja domowa

• 09.04.2020 16:06
        • Szanowni Państwo

Informujemy, że w związku z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce, decyzją rządu zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w szkołach i przedszkolach w całym kraju zostają zawieszone na czas od 12 marca do 25 marca 2020 r włącznie.

• Zawieszenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych

Prosimy by dzieci w tym czasie unikały wychodzenia z domu i przestrzegały zasad higieny.

Pomimo, że zajęcia w szkole nie będą się odbywały, nauczyciele z poszczególnych przedmiotów przygotowali ćwiczenia i zadania  do samodzielnej pracy uczniów  w domu.

Dostęp do tych zasobów znajduje się poniżej. Wystarczy wybrać obrazek EDUKACJA DOMOWA materiały do pobrania.

Na tej podstronie będą pojawiały się materiały dydaktyczne wraz ze wskazówkami do pracy dla każdej klasy.

Dodatkowo z zakładce Edukacja domowa/zdalne lekcje znajdują się linki do stron Zdalne lekcjee-podręcznikiCKE Egzamin ósmoklasisty, oraz link do strony wydawnictwa Mac z bezpłatnym dostępem do elektronicznej wersji podręczników i zeszytów ćwiczeń oraz dostęp do Mozabooka.

Prosimy Państwa do zachęcenia dzieci do samodzielnej nauki i czytania lektur w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Dalsze informacje będą Państwu sukcesywnie przesyłane wraz z rozwojem sytuacji.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Krynce

EDUKACJA DOMOWA