• Bal karnawałowy 2020

• 19.02.2020 21:08
        • 15 lutego cała społeczność szkolna i przedszkolna bawiła się na balu karnawałowo-walentynkowym.

Wystrój sali nawiązywał do obchodzonego dzień wcześniej Dnia Św. Walentego.

W tym roku  bal poprowadził DJ Wodzirej i jego ,,Niebanalne animacje”. Zabawa była wspaniała. Animacje zaspokoiły potrzeby zarówno starszych jak i młodszych dzieci. Były bajkowe postacie z Walta Disneya, bańki mydlane, sztuczny śnieg, foto budka ze śmiesznymi gadżetami, niezwykle kreatywne zabawy oraz przebojowa muzyka.

W przerwach, aby chwilę odpocząć i nabrać energii każda klasa integrowała się przy wspólnym poczęstunku.

To był niezwykle udany bal .

DJ Wodzirej zadebiutował w naszej placówce, a my postaramy się, aby kiedyś  jeszcze do nas zawitał.

[U.Wereszczyńska]