• 18.02.2020 20:34
        • Dzień Babci i Dziadka to niezwykły dzień w roku, pełen miłości, wdzięczności i wzruszeń. Jak co roku,  do naszej szkoły zaprosiliśmy wyjątkowych  gości, którzy  zajmują szczególne miejsce w sercach dzieci. Oczywiści Babcie i Dziadkowie nie zawiedli nas.
        •                                                                     „Kocham Babcię,
                                                                             Kocham Dziadka
                                                                                               za ich serce, za ich miłość.
                                                                                                       W dobrym zdrowiu, długie lata
                                                                                                             niech nam żyją, niech nam żyją …”

Na wstępie pani wicedyrektor Agnieszka Dmowska powitała wszystkich ciepłymi słowami i zaprosiła do obejrzenia części artystycznej przygotowanej na tę uroczystość.
          Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas 0-III, pod okiem nauczycieli, zaprezentowały ciekawy występ artystyczny.

W programie znalazły się wzruszające piosenki, wiersze i tańce. Młodzi artyści z przejęciem wyrażali kochanym babciom i dziadkom swoją bezgraniczną miłość, wdzięczność i szacunek. Gościom zaś towarzyszyła radość czy łzy wzruszenia.

Na zakończenie  dzieci odśpiewały „Sto lat”, złożyły życzenia oraz obdarowały swoich  dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, a dzieci na pewno zapamiętają, jak wiele zawdzięczają  swoim dziadkom.

[D. Łaska]