• Wizyta dzieci 5 i 6 letnich z Przedszkola w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym w Krynce

• 07.01.2020 20:07
        • Dnia 18.12.2019 r dzieci 5 i 6 letnie z naszego Przedszkola wraz z wychowawczyniami wybrały się z wizytą do Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego.

W te święta pełne radości z narodzenia Jezusa nie powinnyśmy zapominać o żadnym człowieku i dzielić się tą radością ze wszystkimi ludźmi. W związku z czym uczmy od najmłodszych lat nasze dzieci dzielenia się dobrem.

Przedszkolaki odwiedziły personel i pacjentów nie tylko ze słodkościami, ale także z kolędami i pastorałkami. Dzieci pięknie zaśpiewały kolędy i otrzymały wielkie brawa oraz  zobaczyły jak wiele radości sprawiły ludziom tam obecnym.

Ten dzień dostarczył nam wiele radości ale i wiele wzruszeń.

Dziękujemy p. Beatce i p. Ani za pomoc w przygotowaniu dzieci oraz personelowi i pacjentom za bardzo miłe przyjęcie i radość z naszej wizyty i występów.

[Barbara Celińska-Spodar]