• Wigilia i wspólne kolędowanie w przedszkolu

• 20.12.2019 20:29
        • Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę.

Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania.

Świąteczny nastrój zapanował w naszym przedszkolu już 19 grudnia, kiedy to wszystkie przedszkolaki, nauczyciele i inni pracownicy przedszkola  spotkali się na wigilii i wspólnym kolędowaniu.

Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem, składanie świątecznych życzeń i śpiewanie kolęd.

Na zakończenie był poczęstunek, m.in. pierniki, racuszki oraz inne pyszności przygotowane przez rodziców przedszkolaków.

[Justyna Wolińska]