• Choinkowe ozdoby i bożonarodzeniowe pierniki Biedronek

• 20.12.2019 20:50
        • Grupa Biedronek z naszego przedszkola własnoręcznie przygotowywała ozdoby na choinkę i pachnące pierniki.

Najmłodsza grupa przedszkolna Biedronki wzięła udział w przedświątecznych przygotowaniach i wspólnie z Nauczycielkami oraz Rodzicami stworzyli przepiękne ozdoby na choinkę.

Dzieciaczki ochoczo wałkowały przygotowaną masę porcelanową, foremkami do ciasta tworzyły ciekawe kształty a następnie ozdabiały swoje prace. Bawiły się przy tym wspaniale i chociaż zrobił się niemały bałagan, każdy był uśmiechnięty i zadowolony.

[Anita Krasuska]

Biedroneczki z wielkim zapałem i radością przygotowywały również pierniczki dla swoich najbliższych. Chętnie dekorowały i cieszyły się, że robią prezent samodzielnie dla rodziny.

Włożyły mnóstwo pracy ale także serca w swoją pracę. Z pewnością takie prezenty będą miłą niespodzianką dla najbliższych w Święta Bożego Narodzenia.

[Anita Krasuska]