• 06.12.2019 16:30
        • Dzień 6 grudnia jest wyjątkowym dniem dla wszystkich, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jest to dzień wypełniony uśmiechem radością i życzliwością, dzień, w którym świętujemy imieniny ulubionego przez wszystkich Świętego Mikołaja.

W naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. Na korytarzach rozbrzmiewały świąteczne piosenki. Elfy, śnieżynki, renifery zachęcały dzieci do mikołajkowego pociągu.

W klasach dzieci obdarowywane były prezentami. Nie zabrakło także świątecznego kina dla najmłodszych.

To był niezwykle miły dzień, przypominający wszystkim, że święta zbliżają się wielkimi krokami…

[Urszula wereszczyńska]